Bio Esthetiques Saç Ekim & Estetik Merkezi
Sağlık sektöründe 13 yılı aşkın süredir hizmet veren uzman kadrosu teknolojik alt yapısı ve en yüksek hizmet kalitesiyle hizmetinizdeyiz.

Bio Esthetiques, İstanbul’da Fulya ve Taksim bölgesinde 2 şubesi olan, Avrupa ve Asya olmak üzere 4 hastane ile anlaşmalı , misafirlerine tedavi konaklama gibi hizmetlerle yardımcı olmaktadır. Plastik Cerrah, Dermatalog, Saç Ekim Uzmanları ve Medikal Ekibi ile Saç Ekimi , Plastik Cerrahi operasyonları ve Medikal Estetik uygulamaları yapmaktadır.

İstanbul Avrupa ve Anadolu yakasında Dünya standartlarında kaliteye sahip Taksim Acıbadem Hastanesi , Avrasya Hospital İnternational, Central Hospital, Hospital Este, hastanelerimizde misafirlerimizi kusursuz müşteri memnuniyeti ile ağırlamakta ve tedavilerini gerçekleştirmekteyiz.

Bio Esthetiques, yatırım ve çalışmalarıyla ülkemizde sağlık turizmi politikalarına uygun adımlar atmaktadır. Buna bağlı olarak yurt dışından ülkemize yabancı hastalar getirmeyi ve dolayısıyla ülke ekonomisine katkıda bulunmayı hedeflemektedir.

Kuruluşumuzun performansının değişim ve ilerlemesinin temel kaynağı çalışanlarımızdır. Bio Esthetiques ailesinin tüm fertlerinin çalışma hayatından memnuniyetleri ve kuruma bağlılıklarını önemsiyoruz. Ortak hedeflerimize ulaşmak için güven ortamı içinde etkin yapıcı ekip çalışmasının gücüne inanıyoruz.

Randevu almak ve

sorularınız için
bize ulaşın.

WhatsApp chat