İlk andan sonuna kadar güzel bir deneyimdi. İşlemler boyunca kendinizi profesyonel bir kadro ile iç içe buluyorsunuz. Saçımı ektirdikten sonra kendi kendime bir özgüven geldi. Operasyon sonrası ilgi ve alakalarınız içinde teşekkür ederim.

Ekrem Ongul

Sabır isteyen ve sonucunda sizleri kesinlikle son derece pozitif ve mutlu edecek bir işlemdir. İlgilinize sonsuz teşekkürler.

Giuseppe Colacicco

Havalimanından hastanesine tercümanına kadar tamamen profesyonel ve rahat bir deneyim yaşadım. işlemi başarıyla gerçekleşti. Son günümde İstanbul'u gezme fırsatı buldum. Ersel bey ve ekibine ilgileri için çok teşekkür ederim.

Iulia Dragoman

5 ay önce saçlarımı ektirdim ve gayet memnunum. Hiç bir sorunla ile karşılaşmadım. ilgi ve alakanız en üst düzeydeydi, teşekkür ederim.

Brett Raven

Saç ekimimden çok memnunum şu anda ve saç ekimi yapmak isteyen arkadaşlara şiddetle tavsiye ederim. Kesinlikle doğru adres, araştırma yapıp kellikten kurtulmak için geç kalmayın.

Michael Schroeder

Her şey için çok teşekkürler. Niyeti olan arkadaşlar hiç tereddüt etmeden tercih edebilirler.

Alexander Richter

Çok güzel karşılandım. 5 yıldızlı otelde konakladım çok rahat huzurlu bir saç ekim işlemi geçirdim. Herkese çok teşekkür ediyorum.

Andreas Endter

Estetik işlemim için sizinle tanıştım ve harika bir 3 gün geçirdim. İşlemimden son derece memnunum ve mutluyum. Buradan Bio Esthetiques'in bütün çalışanlarına ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ederim.

Stephanie Niedung
WhatsApp chat